Arcus academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е място, където се обучават вампири, върколаци, ангели, демони и русалки.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Somewhere between the vikings you MIGHT find me...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:26 am

Накратко за мен: Аз съм Мария, на десети юни навърших 14... Впрочем, умолявам ви от сърце и душа, не ми викайте Мими. Всъщност, Мия е единственият влизащ в употреба прякор. И всякакви производни като Мая, Мери, Мерс и прочие.

Е... питайте. Smile
Върнете се в началото Go down
Авери-Ашли Евънс
Дъщеря на дъгата
Авери-Ашли Евънс


Брой мнения : 42
Join date : 10.08.2010
Age : 29
Местожителство : Heaven

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:33 am

Здравей Мария! Никога не сме се виждали. Та да те питам коя ти е любимата група? Laughing
Върнете се в началото Go down
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:42 am

Здрасти. Да сме се виждали?! Как си го помисли? Че аз дори името не ти знам.

Та по въпроса... мога да напиша четири тома книги, дебели колкото библията, за любимите ми групи, които всъщност не са чак толкова много (не надвишават 20 Laughing ). И, тъй като аз дори не те познавам, и ти няма как да знаеш коя обаче е най-любимата ми група, срещу която нямаш право да кажеш нищо против (чети между редовете - знаеш си за какво говоря Laughing ). Макар че в случая на говорим за група, а за божества. И те са... *напрегнато мълчание* .... Nightwish!

P.S.: Сега е моментът да припаднеш от изненада. Само споменавам, ако не си се сетила, де. Wink xD
Върнете се в началото Go down
Авери-Ашли Евънс
Дъщеря на дъгата
Авери-Ашли Евънс


Брой мнения : 42
Join date : 10.08.2010
Age : 29
Местожителство : Heaven

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:53 am

Виж сега...ти можеш да си ги харесваш, но има и хора/като мен например/, които ги мразят от сърце и душа. Просто споменавам, тъй като не се познаваме... Rolling Eyes А и междудругото...има един по-специален член от групата, който само като го видя и имам чувството, че ми влиза под кожата. Можеш ли да познаеш кой "обичам" толкова много?

ПП.За да не е само флууд...

Кои са ти любимите предмети в училище?
Върнете се в началото Go down
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 7:58 am

Упс! Каза нещо, което ми привлече вниманието... така че се приготви за изтезание! Twisted Evil

Влиза ти под кожата?! Драга непозната, позволи ми в такъв случай да цитирам част от текст на песента Poison на Алис Купър...
"...Don't wanna touch you, but you're under my skin (deep in)..." Ето ти целия текст. Чети и се наслаждавай. Twisted Evil

Така... сега на втория въпрос. Ако кажа математика, макар че не се познаваме, ще получиш колики от смях, така че... Литература, История и... добре де, това бяха.
Върнете се в началото Go down
Авери-Ашли Евънс
Дъщеря на дъгата
Авери-Ашли Евънс


Брой мнения : 42
Join date : 10.08.2010
Age : 29
Местожителство : Heaven

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:01 am

Непознато момиче...знаеш ли колко те мразя в момента?! Evil or Very Mad

Ти обичаш Енрике Иглесиас, нали? Просто така ми изглеждаш. Пак и съм сигурна, че всяка нощ го сънуваш.... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:03 am

Слава богу, не! Той прилича на... при цялото ми уважение към плужеците, на които се извинявам за обидата... прилича на плужек. Настъпен. Twisted Evil

За следващият ти рожден ден (не че знам кога е, де..) ще ти подаря една тениска на Within Temptation... и ще я заляпя с C200 за гърба ти, така че да я носиш до края на дните си. Обещавам ти... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:07 am

;дд
Алис Купър? Той на мен ми е леля, но никой не знае bounce

Кой са ти любимите книги?
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Авери-Ашли Евънс
Дъщеря на дъгата
Авери-Ашли Евънс


Брой мнения : 42
Join date : 10.08.2010
Age : 29
Местожителство : Heaven

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:09 am

Щом не се познаваме, няма как да знаеш коя е точната дата.... Twisted Evil
А и...НЕ убиждай Енрике!!!!

ПП.За твоя рожден ден ще получиш огромно сърце, поднесено от Камен... Twisted Evil

А и Селена...наистина ли ти е леля?!

Имаш ли домашен любимец?/или любимци,както е при теб/
Shocked

Да, а Джеймс Хейтфилд ми е чичо, пък Ерик Клептън ми е кръстница (:
~ Selena Deschain
Върнете се в началото Go down
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:14 am

За моя рожден ден вече съм наясно какво ще получа - уредих го отсега. Така че не се надявай... Twisted Evil

Любимите ми книги... Всичките от "Академия за вампири", "Хониките на Нарния", "Училище за вампири", "Вампирски дневници", "Тръпка"...

А домашните любимци: Куче (Лъки), котка (Джини), морско свинче (Дженджи), папагал №1 (Зак), папагал №2 (Алис) и папагал №3 (Ник).
Върнете се в началото Go down
Авери-Ашли Евънс
Дъщеря на дъгата
Авери-Ашли Евънс


Брой мнения : 42
Join date : 10.08.2010
Age : 29
Местожителство : Heaven

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 8:42 am

Браво на Селена. Отсега нататък ще ти викам госпожица Знаменитост!!!

1.Любим цвят?
2.Деймън, Дмитрий или Джейкъб?/без "Д."/
Върнете се в началото Go down
Арлена Вергано
Дъщеря на дъгата
Арлена Вергано


Брой мнения : 151
Join date : 09.08.2010
Age : 28

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 11:06 am

Лелей... Не се мразете, бре, хора!! Аз съм за Nightwish. Rolling Eyes И... Ашли, предполагам, че РД-то ти го пише в профила. ;p

Мия - Следващия ти домашен любимец няма ли да се казва Таря? Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Навийна Кристъл
Дъщеря на дъгата
Навийна Кристъл


Брой мнения : 84
Join date : 09.08.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 11:21 am

1. Любим цвят - тъмночервено, тъмнозелено и черно.

А колкото до рождения ти ден... понеже НИКОГА не сме се виждали, не го знам, но в такъв случай ще ти залепя тениската на Within Temptation за гърба на някоя произволна дата... петнайсти септемри ми се вижда добра! Twisted Evil

2. Ъм... Д.? Окей де.... Дмитрий.

Теди, за домашния любимец - мисля, че ако аз взема обява с надпис "куче/коте си търси дом" и взема въпросното животно, после аз ще пусна обява "14 годишно момиче и мнооого животни си търсят дом.", защото ще ме изритат от нас. А иначе искам още един папагал, който да кръстя Лус и още една котка, която да кръстя Джейд. xD
Върнете се в началото Go down
Нериса-Роузмари Дънстън
Земна магия
Нериса-Роузмари Дънстън


Брой мнения : 10
Join date : 13.08.2010

Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 12:06 pm

Мия, ти ме уби с тези животни. Те са повече от колкото аз имам на село (добре де, без гъските, прасето и кокошките xD). Между другото, аз там имам две кучета (Роки и Ади), две големи котки (Джери и гениалното име, измислено от пет - годишната ми сестра на трицветната котка, наричаща се Еми. Ще взема да я прекръстя на Таря, това име толкова ме дразни...) и три малки котета. Едното е черно - бяло, другото е трицветно, а третото е черно.
И така... въпросите.
Ако се видим някой път, искаш ли да ти дам едно коте? (без черното, защото то е любовта на моя живот)
Хората казват ли ти, че у вас е като зоологическа градина?
Как се запали по Nightwish? Подробности, моля.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Somewhere between the vikings you MIGHT find me...   Somewhere between the vikings you MIGHT find me... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Somewhere between the vikings you MIGHT find me...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Arcus academy :: Свободна зона :: Потребители-
Идете на: