Arcus academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е място, където се обучават вампири, върколаци, ангели, демони и русалки.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 ~ time tells no lies ..

Go down 
АвторСъобщение
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 5:59 am

Отказвам абонамента си за възкрасение... (Джим Морисън)

Страхотно горещо е, така че и днес не отидох до книжарницата.
Утре ще ходя на фризьор и този път ще обясня внимателно как искам да ме подстриже. Винаги го бърка, по дяволите!!
Това е за сега от мен, знам че постът ми е скапан... Но пък днес беше супер скучно.
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 12:55 am

Обичам ви толкова много, че ми се гади... (Кърт Кобейн)

Добре. Как може да сме толкова еднакви, а той да ме мрази?
(умишлено без удивителна. никога не се учудвам, когато някой ме мрази)
Имам предвид. Слушаме същите групи. Четем същите неща. Можем (по-скоро можехме) да си говорим с часове без да спираме и да не и омръзваме. Той е идеала ми за момче - едновременно саркастичен, но не прекалено, висок, с онази хубава коса и светлокафяви очи, който хем са тъмни, хем не са. Имаме едни и сищи идоли. Едни и същи идеали.
И той ме мрази.
Е*ала съм им майките на всички, по дяволите!!

Всъщност, не знам защо се сетих днеска. Просто като се събудих и ми беше в главата.
От една година ми е в главата.

Както и да е, обхванала ме е училищна треска... Тази година - ново училище. Всъщност, Английската в Плд, така че ще съм сууупер близко до Гери, Алберт, Рин-Рин, Коцето (не знам дали се радвам за което), Румбата, ала-бала. Познавам адски много хора от Руската. Освен това ще уча при Лили, а тя си е шматка ;дд Руса красива шматка ;дд Тъжното е, че дори и да искам да видя Пешко, той ще е на другия край на града. Няма как да ми връща книгите...Аз неговите половинаната ги загубих ;х БЕЗ ДА ИСКАМ!!
Ще му купя нови.

След ПЕТ дни кака си идва!!
След ДЕВЕТ дни имам рожден ден!!
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeЧет Авг 12, 2010 12:51 am

Скъпо дневниче!! Страхотно як ден е (:
Първо, Вилито си идва от Прага, което е < 333 и супер много се радвам за нея. Ще ми донесе и подарък [sun] Още не знам какво. МимШа ;дд трябва скоро също да се върне от морето, и тя с "подарък на рамо" (: Рожденния ден (8 дена и ставам на 14!!) няма да го празнувам, може да ида с приятели до Мак Доналдс да се почерпим, но нищо повече, не ми се занимава с това.
Второ, днес съм на фризьор и има някакъв шанс да ме подстрижат както исках.
Трето, днес си купувам Кръвно обещание и НЯМА да заспя докато не я прочета. Господи, толкова съм развълнувана.
Четвърто, останаха ЧЕТИРИ дена и сестра ми си идва от Германия.
Пето, в петък Десито си идва от морето и може да се уредя да излезем.

Страхотно щастлива съм < 33
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeЧет Авг 12, 2010 10:49 am

Хей, хора, приживях фризьора.
Значи. Ето как ме подстригаха. В момента имам най-различни по дължина пластове, като нямам много къси (това е, защото косата ми се къдри на масури в краищата и ако не е на пластове изглежда тъпо... преди имах само два ;хх). Бритона ми вече е прав и ми е малко под веждите. Ии ми скъсиха косата с два пръста - това беше истинска жертва.
Междувременно, сдобих се с два сборника по математика, защото наистина съм изостанала. Да, знам. Досадно училище. Обаче си скъсах задника от учене за да влезна в Английската. НЯМА да се прецакам (: Както и да е.
Купих си книги:
~ Град от кости, най-сетне си я взимам, иначе първият път я четох от Петьо
~ Кръвно обещание < 33
~ Тъмната кула 1: Стрелецът, силно се надявам да ме накефи
~ Лунно сияние, хареса ми идеята.
Та. Това е.

ПП. Плакатите в БРАВО и Хай клуб са ужасни. Нито един не ми харесва ;хх
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 12:17 am

aint no sunshine when they`re gone < 333333
НДА, както казвам аз и половин Пловдив. Мимито и Ивето идват на Plovdiv trip. Демек, малко ще са ми на гости (sun) Не съм ги виждала от адски много време.
Хах, вчера се обадих да кажа на Добри, че съм си купила Тъмната кула и според мен той се стресира ;дд Този човек наистина ми липсва. Моят зъл "по-голям брат", които никак не ми е брат.
Както и да е, снощи беше голям плач покрай Кръвно обещание. За да не звуча като параноичка, сега ще обесня защо.
1. Аз съм чувствителна до крайност. Изглеждам супер нахакана, но не съм. Всъщност плача страшно много. Способна съм да плача с часове за човек, които съм познавала бегло. Душата на поета, казваше една приятелка. ;дд
2. Дмитрий, Ейдриън и Кристиан винаги са ми били любимите герой. Дори Роуз не харесвам толкова.
3. Дмитрий е станал лош... а това е толкова... не знам, отвратително е. Все едно да гледам как някой мой приятел се е изменил страхотно много. И когато Роуз се биеше с него в началото когато я затвори беше... ужасно. Тя постоянно си повтаряше, че това не е Дмитрий - аз също. (по това време влезе майка ми и се шокори, защото аз подсмърчах и се бях свила на топка в леглото ;дд да, голяма съм скица) И след това като я хапеше... ПО ДЯВОЛИТЕ. Истинският, любящият Дмитрий никога не би й направил нещо подобно.
4. Семейството му беше толкова... не знам, като него, опасно близо до съвършено. И каубойските романи, и любовта, привързаността. И когато двамата с Роуз говореха за това и тя усети, че той усеща нещо все пак. Ужасно.
5. Когато й казваше, че я иска... И на нея все нещо й се струваше нередно. Накрая, когато разбра какво е това "нередно" - Дмитрий не би й казал, че я иска, а че я обича, защото се иска вещ, а не човек, когото да обичаш.
6. Когато Ейдриън каза, че повече няма да се появява в сънищата й. Имам предвид, това беше Ейдриън.
7. Когато Кристиан скъса с Лиса и държанието на Лиса преди това. Сякаш без Роуз беше нищо, супер нестабилна, незнаеща какво да прави.
8. Когато го прободе със сребърния кол. Щях да се побъркам.
9. Когато Лиса трябваше да се бие с Ейвъри. Имах чувството, че ще се побъркам от напрежение. (тогава не плаках, просто стоях все едно току-що бях разбррала, че има извънземни)
10. Когато получи бележката от Дмитрий. Бях се поуспокоила, че е умрял (аз не чета рецензии за книги, така че нямаше как да зная, че следващата книга пак е за него.
Та така. Прекарах си вечерта в плакане по една книга ;дд
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 10:11 am

Вчера беше мега яко, но дори да ви разкажа, просто не познавате мойте хора и сняма да ги разберете (: Няма значение, обичам си ги.
Добри, Коцето, Румбата, Пешко, Мимето, Ивето. Обичам ви < 33

Утре в нас ще има курбан и използвах свободното време днес да взема лаптопа на татко, а това си е постижение. Клавиатурата е супер тъпа и нещо не мога да й свикна, така че няма да пиша рп - чакайте ми поста в понеделник вечерта или във вторник.

Сестра ми си идва в понеделник.
ОМГ. Толкова ми липсваше, така ще я нагушкам като се видим. < 33

Това е от мен (:
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeПон Авг 16, 2010 12:04 pm

she`s the one that i adore < 33

Невероятна е. До такава степен прилича на мен, че на снимки като деца не можеш да познаеш коя коя е.
Още не ми е дала подаръка за РДто ми (което е на 20ти), но ще е нещо мега яко, сигурна съм.
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 9:57 am

Утре ставам на 14. Странно е, наистина.
Днес ми беше празничното пазаруване. Цял ден обикалях Mall of Plovdiv да си търся нормални дънки, с които не ми се вижда задника като се наведа ;дд Трудно беше. Накрая си взех едни от Ню Йоркър, където струваха 30 лв о.0
Значи. Освен това си взех:
~ Рокля, черна, лятна от Terranova
~ Клин, черен и дълъг - Terranova
~ Тениска, която прилича супер мн на туника, понеже е мн дълга на ливави и сиви линийки ;дд пак от Terranova
~ Колан с черни капси от New Yourker, които обаче ми е МАЛЪК о.о Татко ще му прави още поне една дупка.
~ Чехли, черни с разни каишки, които се обуват мн трудно, но са супер хубави, от GRAND-а
~ Джапанки, тъмно сини с едни лилавеещи цветенца пак от GRAND-a
А, получих си подаръка за РД-то с един ден предварително, защото много мрънках. Тениска с Paramore < 33 беличка с пеперудата от новият албум отпред clover
Дерзайте, краката ме болят. Преди малко се прибрах и се изкъпах
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:15 am

Честит рожден ден на мен (: И на Алекс също де, но предимно на мен.
Значи, събуждам се днеска и още не съм се събудила и кака идва и ме гушка и вика "Честит рожден ден" и аз "Честит рожден ден и на теб" ;дд Леле, преди десет съм пълен идиот.
Сега си прехвърлях песни на телефона ии в момента ми се актуализира фонотеката... 323 песни о.0 И сума ти картинки.
Та, такива неща. С глупости се занимавам. Довечера отиваме в Калофер, но идея си нямам дали ще стоим цял уикенд. Надявам се да не е така.
От септември тръгвам пак на уроци по английски. Да, ходя на уроци. При учители по химия. ;дд Сериозно, обичам ги тези хора, невероятни са < 33
Разбира се, има си и уловка. Мъжът е болен от рак и ще умре. Вероятно скоро. Което е... отвратително, защото е наистина страхотен човек.
Няма да мисля за това. По дяволите, имам рожден ден (:

ПП. Започвам да чета Параграф 22. < 33
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeНед Авг 22, 2010 11:24 am

АКО НЕ Я ПРОЧЕТА ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ.

spirit bound.

[20:06:54] - MIKEY in despair.: човеко
[20:06:58] - MIKEY in despair.: снощи сънувах,че
[20:07:03] - MIKEY in despair.: си купувам петата книга
[20:07:06] - MIKEY in despair.: от книжарницата
[20:07:09] - MIKEY in despair.: но е на китайски
[20:07:12] - MIKEY in despair.: и нищо не разбирам
[20:07:18] - MIKEY in despair.: и се събудих и ми беше
[20:07:21] - MIKEY in despair.: много гадно.
[20:07:25] - MIKEY in despair.: (think)
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Selena Deschain
Дъщеря на дъгата
Selena Deschain


Брой мнения : 269
Join date : 05.08.2010
Age : 27
Местожителство : навсякъде и по всяко време.

~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 6:10 am

Мм, супер ме е страх от 13ти, тогава ще се срещна за пръв път с новият клас и класната.
Само за тва мисля. Даже знам как ще се облека.
(Черната ми рокля, черният клин, кецовете и якото черно яке... Да, принцесата на мрака, хах)
Освен това ще се побъркам, НАИСТИНА ще откача, ако не си намеря хубава спирала.
Кога спряха да произвеждат светни? Бях си харесала една на Боржуа или нещо такова, адска беше, но докато събера пари за нея ии вече я нямаше. Сегашната ми е купувана от Калофер, простозащото предната свърши, а аз без спирала не мога. Голдън Роуз. Буф, не ме кефи.

Както и да е, имам нужда от пазар, кино и МакДоналд.
И трябва да спра да мисля за толкова много материални неща, защото вече не приличам на себе си;дд

ПП. Черпя ви с топла ореховка... да живее майка ми (:
Върнете се в началото Go down
http://vampirerollandplay.vampire-legend.com/index.htm
Sponsored content





~ time tells no lies .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ~ time tells no lies ..   ~ time tells no lies .. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
~ time tells no lies ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Arcus academy :: Свободна зона :: Дневници-
Идете на: